Talip Ambalaj, Kağıt Çanta, Bez Poşet İmalat ve Satış Hizmetleri.

Hakkımızda

Talip Ambalaj Baskılı, Baskısız poşet ve farklılık gösteren ambalaj çeşitleriyle,Ambalajlarda seçenekler sunabilen bir firmayız. Ambalaj ve paketlemede hayatınıza kolaylık estetik kazandırabilen yenilikçi, hızlı, ekonomik, kaliteli, çevreci anlayışı ile üretim yapmaktadır. Planlamalar ile firmalara alternatif fiyatlarla firmaların  ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

1997 den beri ambalaj sektöründe olan firmamız.

Müşterilerimizin ambalaj ihtiyaçlarına cevap verebilmek için zamanla ürün yelpazesini genişletmiştir. Müşterilerimize değişik alternatifler sunarak ambalajda arge,tasarım,numune ve imalat olarak konularında fikirde vermektedir. Malzeme üretimi noktasında az adetler için mümkün nispette yardımcı olmaya çalışılmaktadır.

Günümüzün değişen koşullarında stok yapmak müşterilerimiz için ayrıca maliyetler getirdiğinden amacına uygun üretimleri planlamaktayız. Bünyemizdeki çeşitlerin işin doğası gereği bazıları tam üretim bazıları yarı mamül üretimlerdir. 

Bizim için önemli olan çözüm ortağı olmak ihtiyaca cevap verebilmektir. Her firmanın istediği kullanacağı ebat,çeşit ve kombinasyon ambalajlar farklılık gösterdiğinden Çoğu zaman sipariş üzeri üretim yapılır. Hazır olarak genel verdiğimiz ürünlerde vardır.

Toplam kalite anlayışı ile firmalara komple tedarik sunabilmek için çaba göstermekteyiz. Üretim ve satışı yapılan ambalajlar yurtiçi ve yurtdışına yapılmaktadır.

Ürünlerimizin içerik baskı şekilleri ve diğer ekstra özellikleri kendi bölümlerinde açıklamalı belirtilmiştir. Bizimle çalışmak isterseniz ürünlerimizle sizin özel logolu ambalajlarınızı üretmekten memnuniyet duyacağız. Sizinde firma olarak bizden memnun kalmanız beraber uzun soluklu çalışmalar sunabilmek dileğiyle hayırlı işler dilerim.